Marika a Maťka zo združenia "Nechajme sa počuť" v KNM včera pozvali na kamarátsku opekačku na vrchu Tábor v KNM našich SPOSAkov.

Marika a Maťka zo združenia "Nechajme sa počuť" v KNM včera pozvali na kamarátsku opekačku na vrchu Tábor v KNM našich SPOSAkov. Rozhľadňa Tábor lákala výhľadom. Naši mladí SPOSAci Cyrilko, Patrik a Lukáško s rodičmi kráčali krížovou cestou do kopca na vrch Tábor k rozhľadni. V cieli robili aktivity v prírode, vyrobili sme herbár z rastliniek, ktoré sme našli počas cesty..nakoniec úspešného turistického výletu sme mali opekačku. Príjemné chvíle v prítomnosti skvelých ľudí. Sobota ako lusk 👌ďakujeme za obetavosť a krásny deň.

Viac fotografií na stránke: https://www.facebook.com/

 
 

 

 

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o. náš dlhoročný sponzor v KNM

Schaeffler Kysuce, spol. s r.o. náš dlhoročný sponzor v KNM - ani tento rok nezabudli, že Deň detí sa nemôže osláviť bez sladkostí a naši SPOSAčikovia si tak prídu na svoje! 65 našich SPOSAkov si zamaškrtí na samých dobrotách čo nás veľmi potešilo. Ďakujeme a krásny blížiaci sa sviatok všetkých detí!

Dnešné canisterapie s buldočkami si užívali naši SPOSAci Damiánko, Patrik aj Anetka.

Dnešné canisterapie s buldočkami si užívali naši SPOSAci Damiánko, Patrik aj Anetka. Skvelí terapeuti Patrik a Vlaďka si aj dnes pripravili krásne aktivity, hrali sme pexeso, poznávali sme, tvorili, trénovali matematiku, vytvárali slová z drevených písmen a využili sme mnoho edukačných materiálov. Buldočky Aténa a Crazy asistovali pri všetkom a ich veselá, príjemná a priateľská povaha opäť odbúrala stres a navodili krásnu atmosféru. Tešíme sa nabudúce 🐾

Viac fotografií na stránke: https://facebook.com

Obrovskú radosť

Obrovskú radosť, vedia naši SPOSAci, urobiť rodičom, keď sa dokážu zapojiť do domácich prác, pomôcť v záhrade či s čímkoľvek čo je treba. Pre niekoho samozrejmosť, pre nás často "beh na dlhé trate". Preto si to možno oveľa viac vážime a snažíme sa motivovať naše deti každý deň, aby sa zapájali pri praktických činnostiach okolo domu. Pozrite sa v pár príspevkoch ako nám to ide 👍

 

"Buldočkovanie"

"Buldočkovanie" v našej klubovni AUTIčko, dnes opäť ďalší SPOSAčikovia zažili prekrásne okamihy s terapeutickými buldočkami, canisterapie sú skutočne plné pozitívnej energie a tak sme sa aj dnes mali krásny dníček.

 

Viac fotografií na stránke: https://www.facebook.com/